IVECO DAILY DLA TWOJEJ BRANŻY

Strona główna / IVECO DAILY DLA TWOJEJ BRANŻY

IVECO DAILY Z MYŚLĄ O TOBIE! 


Daily został zaprojektowany tak, aby pomóc Ci w zrównoważonym i rentownym prowadzeniu firmy. Doskonale nadaje się do zaadaptowania nawet do wysoce specjalistycznych i wymagających zastosowań, takich jak pojazdy ratownicze czy karetki. Jest kompleksowym rozwiązaniem, szytym na miarę Twojego biznesu! 


NIESKOŃCZONE MOŻLIWOŚCI


Daily jest najbardziej wszechstronnym pojazdem w swojej klasie. Szeroki wybór modeli i opcji nadwozia otwiera wiele możliwości:  niezależnie od tego, czy chodzi o dostawy miejskie z wieloma postojami, takie jak dostarczanie przesyłek, czy też cięższe zadania transportowe,  takie  jak  przewóz  materiałów  budowlanych,  możesz  wybrać  i  dostosować  Daily  tak,  aby  idealnie  odpowiadał Twoim wymaganiom operacyjnym i biznesowym.

IDEALNY POJAZD DLA TWOJEJ DZIAŁALNOŚCI


Daily posiada najszerszą ofertę w branży - jest to jedyny pojazd w swojej klasie o dopuszczalnej masie całkowitej od 3,3 t do 7,2 t, rozstawie osi od 3000 do 5100 mm i długości do 6190 mm, co daje ogromne możliwości realizacji bardzo różnorodnych zadań  –  od  dostaw  miejskich  po  ciężkie  transporty  dla  branży  budowlanej. Wyjątkowa  wszechstronność  Daily  sprawia,  że niezależnie od charakteru Twojej pracy, znajdziesz idealny pojazd, który spełni Twoje wymagania biznesowe.


BRANŻA BUDOWLANA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

BRANŻA ROLNICZA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

BRANŻA KURIERSKA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

TRANSPORT IZOTERMICZNY I CHŁODNICZY

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

TRANSPORT OSOBOWY

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

TRANSPORT I HOLOWANIE POJAZDÓW

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

TRANSPORT SPECJALNY

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.