IVECO Daily z wywrotką Scattolini bezpośrednio z fabryki

Strona główna / Aktualności / IVECO Daily z wywrotką Scattolini bezpośrednio z fabryk...
IVECO Daily z wywrotką Scattolini bezpośrednio z fabryki

Od wielu lat wiadomo, że podwozia IVECO Daily należą do najsilniejszych dostępnych na rynku.

Przyczynia się do tego solidna rama nośna oraz doskonale zaprojektowane nadwozie. Kiedy dołożymy do tego szeroki zakres długości i udźwigu, a także nieosiągalny już dla konkurencji dieslowski silnik o pojemności 3.0 litra dostarczający nawet do 210 KM, mamy do czynienia z kompletnym pojazdem. Dlatego doskonałą wiadomością jest wprowadzeniu do oferty fabrycznie montowanej na podwoziu Daily 35C16 wywrotki Scattolini w różnych wersjach do wyboru.

IVECO Daily z fabryczną wywrotką Scattolini

 

W przeszłości klienci sprowadzali używane wywrotki tego typu z innych krajów albo opierali się na nowych konstrukcjach zakupionych w Polsce. Wiązało się to w pierwszym przypadku z zakupem tego, co jest dostępne, zaś w drugim – z długim czasem oczekiwania na komplementację pojazdu. Teraz można zamówić renomowaną wywrotkę Scattolini montowaną fabrycznie na nowym IVECO Daily z kołami bliźniaczymi. Oznacza to nie tylko możliwość personalizacji pojazdu według własnych potrzeb, ale także gwarancję zarówno na samochód, jak i zabudowę. Wszystkie prace serwisowe można realizować w jednym z naszych autoryzowanych punktów, co wcześniej przy zamówieniach u innych dostawców było niemożliwe.

Wywrotki Scatollini w wersji tylnozsypowej lub z trójstronnym wywrotem w różnych długościach ładowni.

 

Wywrotki Scatollini dostępne są jako jedno- lub trójstronne, w różnych wymiarach ładowni. Jakość i bogata gama zabudów Scattolini od dawna cieszą się uznaniem wśród kierowców, a ich koszt jest niższy o kilka tysięcy złotych w porównaniu z konkurencją. Można je nabyć w wersji jedno- lub trójstronnej w różnych długościach ładowni. Możliwy jest również wybór burt wykonanych ze stali lub aluminium. Dla każdej opcji nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne porady oraz propozycję idealnego rozwiązania zgodnie z ich potrzebami.

IVECO Daily z wywrotką z burtami stalowymi lub aluminiowymi.

 

Nowa, fabryczna wywrotka IVECO Daily z zabudową Scattolini spełnia oczekiwania rynku, bazując na trwałym pojeździe, fabrycznej gwarancji oraz atrakcyjnej cenie. Pierwsze partie dostarczone dla naszych klientów potwierdziły, że będą one mocną pozycją w ofertcie Daily.

Prezentowana wywrotka o rozmiarach 3700 mm dł., 2100 mm szer. i 400 mm wysokości burt na podwoziu Daily o 3450 mm rozstawie osi.


Skontaktuj się, by dowiedzieć się więcej +48 662 042 200 >>

 

 

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.
48 662 042 200
formularz kontaktowy