EUROCARGO DLA TWOJEJ BRANŻY

Strona główna / EUROCARGO DLA TWOJEJ BRANŻY


Ekologiczny, wydajny, zwrotny i wszechstronny. Eurocargo to idealny samochód ciężarowy do miejskich zadań transportowych i dla służb komunalnych. Zaspokaja wszystkie potrzeby - od dowozu zaopatrzenia w mieście poprzez zbiórkę odpadów i czyszczenie jezdni po usługi drogowe i przewóz kontenerów. 


moc silnika od 160do 320 KM

duży kąt skrętu  (52 stopnie) )

zużycie paliwa niższe o 8% ​przy dostawach miejskich 

zwężona kabina (2,1 m)

najmniejsza średnica zawracania w swojej kategorii

długość nadwozia od 4265​ do 10 175 mm NASZE PRZYKŁADOWE REALIZACJE


Eurocargo ML75E19

Eurocargo doskonale sprawdza się w dystrybucji miejskiej i niewiele jest branż, w których nie stanowiłby świetnego wyboru.  Pojazd został wyposażony w dwie leżanki, komfortowe, podgrzewane fotele kierowcy oraz aktywny tempomat. Wszystko to z myślą o wygodzie kierowcy, bo ładunek o wygodę martwić się nie musi.

Eurocargo CNG

Pojazdy zasilane alternatywnymi paliwami to coraz częstszy widok – szczególnie we flotach firm świadczących usługi miejskie i komunalne.  IVECO Eurocargo  wyposażone w 204-konny silnik 5,8l zasilany CNG z trzema zbiornikami o łącznej pojemności wynoszącej 900 l, a także jednokomorową zabudowę bezpyłową typu „śmieciarka”. Pojazd jest ultracichy, dzięki czemu może pracować nawet wtedy, gdy inni śpią.

Eurocargo ML160E25/P

250-konny IVECO Eurocargo.  Pojazd został wyposażony w windę załadowczą Dhollandia o nośności 2000 kg, zabudowę z izotermą Igloocar, Agregat Carrier oraz podgrzewany fotel pneumatyczny.

Eurocargo z zabudową termiczną

Pojazd, zbudowany na bazie 320-konnego IVECO Eurocargo, został wyposażony w zabudowę termiczną do przewozu masy bitumicznej. Dzięki niej jest zawsze gotowy do tzw. łatania dziur. Dodatkowo Eurocargo wyposażono w tylne zawieszenie pneumatyczne, blokadę tylnego mostu oraz fabryczne dachowe światła błyskowe.

Eurocargo MLL160E28P z cysterną do przewożenia amoniaku

16 DMC, silnik 280 KM, konserwacja całej ramy przed zabudową jako dodatkowe zabezpieczenie przed korozją. Pojazd spełnia najwyższą klasę ADR.  


Eurocargo z zabudową międzynarodową

Silnik 320KM, 12 biegowa skrzynia biegów, wysoka kabina sypialna, ogrzewanie postojowe, schowki w górnej części kabiny i pod leżanką, przy łóżku panel sterowania ogrzewaniem, lodówka, szyberdach, radio,  elektryczne otwieranie szyb

Eurocargo MLC 160E28/P

Samochód z zabudową firmy Plandex oraz agregatem chłodniczym firmy Zanotti.


Eurocargo CNG

DMC 12t, zabudowa typu wywrotka trójstronna o ładowności 6195 kg, butle o pojemności 460 l pozwalają na przejechanie od 200 do 300 km. Samochód w pełni zasilany gazem CNG spełnia wymogi ustawy o elektromobilności. 
Skorzystaj z oferty GRUPY DBK - autoryzowanego dealera i serwisu IVECO 

Zapraszamy do 10 lokalizacji w Polsce!


Grupa DBK to największy w Polsce dostawca produktów i usług dla branży TSL oraz lider sprzedaży marki IVECO w Polsce.

Naszym celem jest dbanie o to, aby nasi klienci mogli w jednym miejscu zrealizować wszystkie potrzeby związane z zakupem pojazdów IVECO oraz ich eksploatacją.  

Oferujemy zarówno  wybór gotowych, dostępnych od ręki nowych pojazdów IVECO  w różnych zabudowach , a także pojazdy na zamówienie, w których konfiguracji — stosownie do Państwa potrzeb transportowych — pomogą nasi wykwalifikowani specjaliści.  
Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.
48 662 042 200
formularz kontaktowy