Ubezpieczenia

Strona główna / Ubezpieczenia

Ubezpieczenia komunikacyjne

Naturalnym etapem każdej inwestycji jest jej odpowiednie zabezpieczenie. Dlatego naszym klientom oferujemy nowoczesne programy ubezpieczeniowe przygotowane przez specjalistów Grupy DBK.

Z racji naszej specjalizacji posiadamy idealnie skrojone produkty dla firm z sektora TSL, które skutecznie zapewniają bezpieczeństwo firmom i ich majątkowi. Momentem weryfikacji ubezpieczenia jest powstanie szkody – gdy pojazd czeka na naprawę w naszym lub innym serwisie. Przygotowane przez nas rozwiązania ubezpieczeniowe zapewniają możliwość naprawy pojazdu w 100 proc. bez konieczności dopłaty przez naszych klientów.

Oferta ubezpieczeniowa daleko wykracza poza zakres ubezpieczeń komunikacyjnych, co oznacza, że można u nas nie tylko ubezpieczyć pojazd, ale i zabezpieczyć się przed skutkami innych roszczeń związanych z wykorzystaniem floty, w tym pojazdów specjalistycznych, a także przygotować zakres ubezpieczeń dla całego majątku firmy, czy pracowników przedsiębiorstwa. To jednak nie wszystko – nasi doradcy pomogą dobrać odpowiednie ubezpieczenie niezwiązane z transportem z szerokiego pakietu usług dodatkowych.

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.