Wybierz IVECO do swojego biznesu!

Strona główna / Wybierz IVECO do swojego biznesu!

Poznaj modele IVECO Daily oraz Eurocargo w różnych konfiguracjach. 

Wybierz opcję dla swojego biznesu i przekonaj się jak IVECO może pomóc Ci w Twojej codziennej działalności. 

Iveco DAILY Blue Power


Gama Daily Blue Power oferuje zrównoważone i efektywne miejskie rozwiązania transportowe. Pojazdy wchodzące w jej skład zostały skonstruowane z wykorzystaniem najnowszych technologii i oferują rozwiązania idealne do zadań transportowych w miastach. 

22 listopada 2017 roku IVECO Daily Blue Power został odznaczony prestiżową nagrodą branżową International Van of the Year 2018.


Iveco DAILY Izoterma


Auto dostępne w programie Order&Drive, w ramach którego oferujemy szeroki wybór pojazdów gotowych do pracy. 

Iveco DAILY Blue Power CNG


Ekologiczny silnik Daily Euro 6 Natural Power charakteryzuje się takimi samymi osiągami oraz reakcją na gaz jak jego odpowiednik wysokoprężny.


Posiada wszelkie zalety silnika wysokoprężnego, a przy tym dostosowany został do spalania Sprężonego Gazu Ziemnego (CNG). Pojazd z silnikiem CNG emituje czyste spaliny i jest niezwykle cichy, co jest dużą zaletą w miastach ze strefami o ograniczonym ruchu kołowym.


Iveco Eurocargo


Poznajcie IVECO Eurocargo – reprezentanta z segmentu średniego. DMC do 18 ton. Dostępne 2 silniki – 4 i 6-cylindrowe w zakresie mocy od 160 do 320KM.

Rozstaw osi dobieramy pod konkretne potrzeby klienta, uwzględniając rodzaj transportu i długość zabudów, które w przypadku Eurocargo mogą wynosić aż 10 m! Dodatkowo możecie wybierać pomiędzy mechanicznym i pneumatycznym zawieszeniem obu osi.

Iveco DAILY BUS


IVECO Daily furgon zaadaptowany na autobus do przewozu 22-24 pasażerów + kierowca. Auto dostępne w programie Order&Drive, w ramach którego oferujemy szeroki wybór pojazdów gotowych do pracy. 

Iveco DAILY laweta

Uniwersalność modelu Daily oraz wiele możliwości zabudowy sprawia, że pojazdy z gamy lekkiej IVECO sprawdzają się w różnych obszarach. W tym odcinku prezentujemy IVECO Daily z zabudową typu laweta. Pojazd dostępny w programie Order & Drive !

Iveco DAILY do transportu międzynarodowego

Przestrzenna kabina pasażerska w połączeniu z kabiną sypialną pozwala komfortowo funkcjonować zagranicą przez dłuższy czas. Auto można zamówić z fabrycznym zawieszeniem pneumatycznym, które wpływa na komfort podróżowania i ma niski próg załadunku.

Iveco DAILY dla sportu

W ubiegłym roku zostaliśmy sponsorem Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze! Specjalnie dla przyszłych gwiazd naszych boisk wydaliśmy Iveco Daily dostosowane do ich potrzeb :) Zobaczcie młodych zawodników w akcji, testujących możliwości Daily, którym podróżują na rozgrywki grup młodzieżowych.

Iveco DAILY Euro 6 w towarzystwie "najszybszych legend"

13 września 2017 spotkaliśmy się z naszymi klientami na torze "Kielce" w Miedzianej Górze, aby zaprezentować IVECO Daily w najnowszej odsłonie. Oczywiście miejsce zobowiązuje i na naszym moto evencie nie mogło zabraknąć "najszybszych legend" takich jak Ferrari 458 Italia, Nissan GT-R oraz Subaru Impreza STI.

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.