Obudź swój biznes na wiosnę!

Strona główna / Promocje / Obudź swój biznes na wiosnę!
Obudź swój biznes na wiosnę!

Obudź swój biznes na wiosnę!

WYNAJMIJ DAILY w zaskakująco niskiej cenie już od 83,99 zł


Obudź swój biznes na wiosnę i skorzystaj z oferty największej sieci dealerskiej IVECO w Polsce! 

Oferujemy szeroki wybór pojazdów dostawczych IVECO DAILY w różnych wersjach, zarówno nowych i dostępnych od ręki, a także gotowych do adaptacji pod Państwa potrzeby transportowe (na zamówienie), w których konfiguracji, pomogą nasi wykwalifikowani specjaliści.

Oprócz sprzedaży nowych i używanych pojazdów dostawczych Iveco Daily, świadczymy również kompleksowe usługi serwisowe oraz prowadzimy sprzedaż oryginalnych części zamiennych i akcesoriów.

 Iveco Daily - furgon, który zmieni twoje spojrzenie na biznes

  • Ograniczenie zużycia paliwa do 10% dzięki funkcjom zwiększającym wydajność: nowa elektronicznie sterowana turbina o zmiennej geometrii, nowy alternator, system Start & Stop i opony Super Eco.
  • Redukcja kosztów przeglądów do 10% w misjach miejskich dzięki stale wprowadzanym innowacjom i wydłużeniu okresów między wymianami oleju.
  • Pełna przyjemność z jazdy - ośmiobiegowa, automatyczna skrzynia biegów Hi-Matic.
  • Komfort kierowcy – zestaw zaawansowanych systemów wspomagania.
  • Ładowność od 1 000 do 4 000 kg.

Oferta limitowana - obowiązuje do wyczerpania zapasów!


Zadzwoń i zapytaj o pojazd dla swojego biznesu: ++48 662 042 200

WYNAJMIJ od ręki już od 83,99 zł - SZCZEGÓŁY PROMOCJI


Dowiedz się więcej na temat oferty

DZIAŁANIA MARKETINGOWE - przetwarzanie moich danych przez IVECO Poland sp. z o.o. we własnych celach marketingowych w tym przesyłania informacji handlowych, a także reklamy produktów i usług w formie papierowej, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym za pośrednictwem poczty lub poczty elektronicznej, telefonu (np. zautomatyzowane połączenia telefoniczne, SMS, MMS, faks) i wszelkich innych środków (np. strony internetowe, aplikacje mobilne), jak przedstawiono w sekcji 2 (iii) Informacji o polityce prywatności

MARKETING PODMIOTÓW ZEWNĘTRZNYCH - przekazywanie moich Danych podmiotom zależnym i stowarzyszonym Iveco Poland Sp. z o.o. należącym do Grupy CNH Industrial, a także do autoryzowanych dealerów IVECO oraz ich dalsze przekazywanie i przetwarzanie w celach marketingowych tych podmiotów w tym w celu przesyłania informacji handlowych, reklamowania ich produktów i usług lub przeprowadzania badań rynkowych zgodnie z sekcją 2 (iv) Informacji o polityce prywatności

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.