Iveco Daily z 2020 roku w cenie z 2019

Strona główna / Promocje / Iveco Daily z 2020 roku w cenie z 2019
Iveco Daily z 2020 roku w cenie z 2019


Iveco Daily z 2020 roku w cenie z 2019 

Iveco Daily to kompleksowe rozwiązanie transportowe, szyte na miarę Twojego biznesu. Oferta dotyczy pełnej gamy produktowej Iveco Daily dostępnej od ręki. Obowiązuje do wyczerpania puli dostępnych pojazdów. Kwota rabatu brutto.

Jako największa sieć dealerska Iveco w Polsce, oferujemy szeroki wybór zarówno nowych i dostępnych od ręki pojazdów Iveco Daily w różnych wersjach (furgony, kontenery, izotermy, plandeki, lawety, minibusy), a także pojazdy gotowe do adaptacji, w których konfiguracji — stosownie do Państwa potrzeb transportowych — pomogą nasi wykwalifikowani specjaliści.

 Iveco Daily to pojazd, który zmieni twoje spojrzenie na biznes:

  • Samochód użytkowy z podwoziem wywodzącym się z samochodu ciężarowego, zbudowanym z solidnych stalowych podłużnic o grubości 5 mm.
  • Do 10% oszczędności paliwa dzięki funkcjom wspierającym wysoką efektywność.
  • Do 10% oszczędności kosztów utrzymania.
  • Systemy wspomagające prowadzenie i bezpieczeństwo.
  • Dogodne formy finansowania.

Bogata gama IVECO Daily oferuje odpowiedni pojazd do każdego zadania. odpowiedni pojazd do każdego zadania. Unikalne połączenia różnych wariantów karoserii, rozstawu kół, mocy i ładowności sprawiają, iż można wybierać spośród wielu wersji fabrycznych. Pojazdy te sprawdzają się w wielu branżach, takich jak transport międzynarodowy i lokalny, dystrybucja, sektor komunalny, a nawet wojskowy.


ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O POJAZD DLA SWOJEGO BIZNESU: 
+48 662 042 200

Dowiedz się więcej na temat oferty

DZIAŁANIA MARKETINGOWE - przetwarzanie moich danych przez IVECO Poland sp. z o.o. we własnych celach marketingowych w tym przesyłania informacji handlowych, a także reklamy produktów i usług w formie papierowej, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym za pośrednictwem poczty lub poczty elektronicznej, telefonu (np. zautomatyzowane połączenia telefoniczne, SMS, MMS, faks) i wszelkich innych środków (np. strony internetowe, aplikacje mobilne), jak przedstawiono w sekcji 2 (iii) Informacji o polityce prywatności

MARKETING PODMIOTÓW ZEWNĘTRZNYCH - przekazywanie moich Danych podmiotom zależnym i stowarzyszonym Iveco Poland Sp. z o.o. należącym do Grupy CNH Industrial, a także do autoryzowanych dealerów IVECO oraz ich dalsze przekazywanie i przetwarzanie w celach marketingowych tych podmiotów w tym w celu przesyłania informacji handlowych, reklamowania ich produktów i usług lub przeprowadzania badań rynkowych zgodnie z sekcją 2 (iv) Informacji o polityce prywatności

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.