Żurawie w pełnej gotowości!

Strona główna / Aktualności / Żurawie w pełnej gotowości!
Żurawie w pełnej gotowości!

Cieszmy się na powitanie wiosny, która w naszym kraju zaznacza się nie tylko przebudzeniem natury, ale także dynamicznym rozwojem sektora budowlanego i transportowego.

 

W tych optymistycznych okolicznościach mamy przyjemność poinformować, że do jednego z naszych klientów właśnie trafiły dwa nowe pojazdy IVECO Daily 50C16H3.0Z z rozstawem osi 4100 mm, każdy z nich wyposażony w trójstronną wywrotkę i żuraw HDS Fassi.

Pojazdy te, idealne do intensywnej pracy w najtrudniejszych warunkach, zostały przygotowane i wydane przez Przemysława Mosiewicza, Regionalnego Dyrektora Sprzedaży w DBK Truck Center w Warszawie. Jesteśmy przekonani, że te nowoczesne maszyny przyczynią się do efektywniejszej pracy i większych sukcesów naszych klientów.

Zachęcamy do kontaktu z naszym ekspertem, Przemysławem Mosiewiczem, jeśli potrzebujecie Państwo więcej informacji o tych lub innych pojazdach z naszej oferty. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu telefonicznego +48660717149 lub odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej o dostępnych opcjach.

 

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.
48 662 042 200
formularz kontaktowy