Grupa DBK z drugim oddziałem w Poznaniu!

Strona główna / Aktualności / Grupa DBK z drugim oddziałem w Poznaniu!
Grupa DBK z drugim oddziałem w Poznaniu!

Rozszerzamy naszą działalność w woj. wielkopolskim – do sieci serwisowo-sprzedażowej DBK Truck Center dołączył kolejny oddział w okolicach Poznania! To już 22. oddział należący do Grupy DBK.

DBK Truck Center Poznań A2 to kolejny nasz oddział w Wielkopolsce – pierwszy w Poznaniu przy ul. Obodrzyckiej dołączył do Grupy już ponad roku temu.

Nowy serwis znajduje się w dogodnej lokalizacji w miejscowości Niepruszewo, zaraz przy autostradzie A2 (zjazd na Buk). Jest oddalony od Poznania o niespełna 30km.

Serwis posiada autoryzację IVECO i Koegel - oferuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne dla pełnej gamy pojazdów tych marek. Jak każdy z naszych oddziałów w myśl zasady „total care” DBK Truck Center Poznań A2 oferuje klientom kompleksowe usługi. W ramach autoryzacji jest prowadzona sprzedaż nowych pojazdów IVECO (lekki i średni segment), a wkrótce pojawią się również kolejne działy sprzedaży - cystern LAG oraz wynajmu pojazdów użytkowych DBK Rental. W nowym oddziale nasi klienci będą mieli także dostęp do pozostałych produktów Grupy DBK – szerokiego wyboru części zamiennych, telematyki, ubezpieczeń, leasingu.

To już 18. punkt serwisowy w sieci DBK Truck Center (posiadamy łącznie 22 oddziały w całej Grupie, gdzie część z nich stanowią punkty DBK Parts). Najnowszy punkt w Poznaniu to obiekt o powierzchni 3900m2, w którym znajduje się:

  • warsztat o wielkości 1000m2,
  • dwupoziomowy magazyn części,
  • myjnia,
  • okręgowa stacja kontroli pojazdów,
  • centrum likwidacji szkód - nowoczesna lakiernia umożliwiająca obsługę nawet dłuższych pojazdów (np. autobusów i naczep), blacharnia z urządzeniem do prostowania ram pojazdów.

W oddziale pracuje 30 pracowników zatrudnionych w dziale serwisu (BOK, mechanicy), administracji oraz sprzedaży pojazdów.

Kierownik serwisu:

Michał Leszczyński

Tel. +48 539 732 378

m.leszczynski@grupadbk.com

DBK Truck Center Poznań A2

Ul. Świerkowa 2

64-320 Buk, Niepruszewo

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.