Daily Blue Power Car

Strona główna / Samochody nowe / Daily Blue Power Car
Daily Blue Power Car

Niskoemisyjne samochody spełniają surowe wymogi środowiskowe, jednocześnie zachowując maksymalne osiągi i wydajność na drogach. Pojazdy doskonale sprawdzają się podczas zadań transportowych zarówno w miastach, jak i na przestrzeniach podmiejskich. Rodzina Daily Blue Power umożliwia przedsiębiorcom bezkompromisowy, zrównoważony i efektywny transport w warunkach przyjaznych dla środowiska.

Gama Daily Blue Power to samochody w pełni dostosowane do aktualnych oraz przyszłych regulacji unijnych dotyczących emisji spalin i wpływu pojazdów na środowisko.

 

  • Daily Euro 6 RDE 2020 Ready z najbardziej zaawansowanym wysokoprężnym silnikiem na rynku,
  • zasilany gazem ziemnym Daily Hi-Matic Natural Power z automatyczną 8-stopniową skrzynią biegów oraz
  • bezemisyjny Daily Electric.

Gama pojazdów IVECO Daily Blue Power oferuje zrównoważone i efektywne miejskie rozwiązania transportowe. 

22 listopada 2017 r. IVECO Daily Blue Power został odznaczony prestiżową nagrodą branżową International Van of the Year 2018.

Innowacyjność

Daily Hi-Matic Natural Power to pierwszy w branży lekki pojazd użytkowy napędzany sprężonym gazem ziemnym (CNG) z 8-stopniową automatyczną skrzynią biegów zapewniającą absolutną przyjemność z jazdy.

Innowacyjność
Wszechstronność

Cichy pojazd miejski Daily Hi-Matic Natural Power zapewnia solidność, wydajność i niezawodność. Samochód gwarantuje niższe zużycie paliwa oraz charakteryzuje się bardzo małą emisją zanieczyszczeń i CO2.

Wszechstronność
Oszczędność

Daily Euro 6 RDE 2020 Ready wyposażony został w najbardziej zaawansowany silnik wysokoprężny na rynku. Jest to pojazd użytkowy spełniający normy unijne dotyczące emisji spalin na 2020 r.

Oszczędność
Zrównoważony rozwój

Nowy Daily Electric to w 100% elektryczny, bezemisyjny pojazd zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju. Tryb szybkiego ładowania pozwala w zaledwie 2 godz. przygotować samochód do drogi.

Zrównoważony rozwój
Daily Hi-Matic Natural Power

Daily Hi-Matic Natural Power to pierwszy w branży lekki pojazd użytkowy napędzany sprężonym gazem ziemnym (CNG) z 8-stopniową automatyczną skrzynią biegów.

Przekładnia Hi-Matic w połączeniu z silnikiem zasilanym gazem ziemnym przyczynia się do ograniczenia emisji CO2 nawet o 5% w porównaniu z pojazdem wyposażonym w silnik wysokoprężny i eksploatowanym w realiach ruchu miejskiego.

Cichy silnik IVECO o pojemności 3 l ma 136 KM i gwarantuje najlepszy w swojej klasie moment obrotowy wynoszący 350 Nm.

Niezwykle cicha praca silnika, wydajność i niezawodność zapewnią wyższy komfort oraz prawdziwą radość z jazdy.

Daily Euro 6 RDE 2020 Ready

Daily Euro 6 RDE 2020 Ready to pojazd dostawczy z najbardziej zaawansowanym silnikiem wysokoprężnym dostępnym na rynku.

Wyjątkowo oszczędny model zużywa o 7% mniej paliwa w porównaniu z konwencjonalnym modelem Daily  Euro 6 oraz spełnia rygorystyczne przepisy unijne dotyczące badania emisji spalin, które wejdą w życie w najbliższych latach.  

Pojazd wyposażony został w silnik IVECO o pojemności 2,3 l. Dzięki zastosowaniu wyższej pojemności skokowej silnika w porównaniu z jednostkami oferowanymi przez innych producentów IVECO Daily Euro 6 charakteryzuje się większą trwałością oraz naturalnie niższą emisją NOx.

Daily Electric

IVECO Daily Electric to w 100% elektryczny pojazd o zerowej emisji spalin.

Elastyczna konfiguracja 3 akumulatorów oraz nowy tryb jazdy EcoPower zapewniają zasięg nawet do 200 KM w warunkach miejskich. Tryb szybkiego ładowania sprawia, że przygotowanie pojazdu do drogi zajmuje zaledwie 2 godziny.

Pojazd został specjalnie zaprojektowany pod kątem wykorzystywania w profesjonalnym transporcie. Wysoka i szybka ładowność usprawnia pracę dostawczą.  

Furgony i kabiny z podwoziem Daily Electric oferowane są w wersjach do 5,6 t i kubaturze przestrzeni ładunkowej 19,6 m3. Wykorzystanie pojazdów w zadaniach transportowych może być różnorodne w zależności od charakteru Twojego biznesu.

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.